Wellness

Relaxujte v královském stylu

Zkombinujte návštěvu Prahy s odpočinkem. Obnovte ztracenou energii a dopřejte svému tělu a mysli zasloužený relax. Hotel Royal Prague má své vlastní wellness centrum se saunou, relaxační místností a místností s vonnou párou. Nabídka relaxačních masáží je samozřejmostí. Své hosty hýčkáme i z estetického hlediska a provádíme kosmetické ošetření pleti, manikúru a pedikúru. Součástí hotelu je fitness studio se stroji řady Technogym.

Wellness
  • Manikúra a Pedikúra
  • Kosmetika
  • Masáže

Manikúra a Pedikúra

Máme profesionální manikérky a pedikérky, které se o vás postarají s maximální péčí.

Rezervace těchto služeb můžete provést přímo na recepci, prostřednictvím e-mailu info@hotelroyalprague.com nebo na tel. čísle +420 296 686 907.   

Kosmetika

Provádíme kvalitních kosmetické ošetření pleti. Naše Wellness centrum je vybaveno nejmodernější technologií a přípravky pro hloubkové čištění pleti. Naše kosmetičky pracují s kvalitními značkami. Profesionální líčený školenými kosmetičkami je samozřejmostí.

Rezervace těchto služeb můžete provést přímo na recepci, prostřednictvím e-mailu info@hotelroyalprague.com nebo na tel. čísle +420 296 686 907.

Masáže

Nabízíme širokou nabídku relaxačních masáží zad a celého těla.

Rezervace těchto služeb můžete provést přímo na recepci, prostřednictvím e-mailu info@hotelroyalprague.com nebo na tel. čísle +420 296 686 907.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.